X
تبلیغات
زولا
اضافه کردن Start Menu به ویندوز 8 با Start W8 - عصر اطلاعات age information

اضافه کردن Start Menu به ویندوز 8 با Start W8

سه‌شنبه 30 اردیبهشت 1393

قبل از این نیز در سایت تورتک با برنامه های زیادی همانند Pokkiو Start8برای اضافه کردن منو استارت (Start Menu) به ویندوز 8 که در این نسخه وظایف خود را به صفحه شروع (Start Screen) ویندوز داده است معرفی کرده‌ایم اما کاربرانی که از این برنامه ها استفاده کرده اند به دلیل تفاوت های منو این برنامه ها با منوی استارت قدیمی که در ویندوز 7 شاهد آن بودیم چندان راضی نبودند. این قسمت آموزش شما را با برنامه رایگان و جدید Start W8 آشنا کنیم و با استفاده از این برنامه توانایی اضافه کردن Start Menu قدیمی ویندوز را بدون هیچ تغییری در ویندوز جدید خود خواهید داشت.


اضافه کردن Start Menu ویندوز 8

چگونگی اضافه کردن منو استارت توسط برنامه Start W8

برای اضافه کردن منو استارت به ویندوز 8 خود پس از دانلود و نصب برنامه Start W8 توسط لینک موجود در پایین همین نوشته در اولین اجرای این برنامه با صفحه ای همانند تصویر زیر روبرو خواهید شد. اگر دوست دارید در هنگام وارد شدن به حساب کاربری خود در ویندوز 8 همانند نسخه های قبلی ویندوز به محیط دسکتاپ وارد شوید و دیگر با صفحه شروع و یا همان Start Screen ویندوز 8 روبرو نشوید گزینه Switch to Desktop after signing in را تیک دار کنید و بر روی گزینه Menu item از لیست سمت چپ این پنجره کلیک کنید.

ورود مستقیم به دسکتاپ

پس از مراجعه به قسمت Menu item این برنامه توانایی انتخاب گزینه‌هایی که دوست دارید به صورت پیش فرض در Start Menu ویندوز شما نمایش داده شوند را خواهید داشت. پس از انتخاب گزینه های مورد نیاز خود با کلیک بر روی دکمه OK کار نصب و پیکربندی برنامه Start W8 به پایان می‌رسد و می توانید از منوی استارت اضافه شده به گوشه‌ی نوار ابزار دسکتاپ خود استفاده کنید.

انتخاب گزینه Start Menu ویندوز 8

پس از نصب این برنامه دکمه Win صفحه کلید شما همانند گذشته برای باز کردن منوی استارت اختصاص می یابد و برای دسترسی به محیط Start Screen ویندوز 8 و استفاده از App های طراحی شده برای این محیط می توانید بر روی گوشه چپ و پایین تصویر کلیک کنید. توجه داشته باشید فیلد جستجوی موجود در Start Menu اضافه شده به ویندوز 8 شما همانند نسخه های قدیمی توانایی اجرای فرمان هایی که توسط برنامه Run قابل اجرا هستند را خواهد داشت.

دانلود برنامه رایگان Start W8

تعداد دریافت: 3672

حجم فایل: 430 کیلوبایت

سازگاری: این برنامه بر روی تمامی نسخه های انتشار یافته ویندوز 8 قابل استفاده است.

لینک دانلود: Start W8  

منبع

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

آپدیت نود 32 سالی 6000 تومان 50% Off

نظرات (0)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

طراحی و سئو توسط عصر اطلاعات