بازی آنلاین معروف تمرکز حواس

شنبه 28 تیر 1393

بازی آنلاین معروف تمرکز حواس

بازی که در اینجا ملاحظه میفرمایید به بازی تمرکز حواس شهرت دارد ، البته گفته میشود فقط نوابغ قادرند بهمدت سی ثانیه یا بیشتر این بازی را ادامه دهند و همچنین خلبانان نیروی هوایی آمریکا میتوانند بیش از یک دقیقه در این بازی استقامت نمایند.
شاید شما هم یک نابغه باشید و بتوانید رکورد خلبانهای آمریکایی را بشکنید.
این بازی به تمرکز حواس بسیار بالایی نیاز دارد.
اگر مایلید نبوغ و تمرکز حواس خودرا محک بزنند حتماً این بازی رو امتحان کنید .

از این پس سعی می کنیم در پی سی دی بازی های کم حجم آنلاین را برای کاربران عزیز قرار دهیم. شما می توانید این بازی های را مستقیم بر روی سایت بازی کنید و یا بر روی کامپبوتر خود دانلود نمایید. مهمترین ویژگی های این بازی ها کم حجم بودن و جذابیت بالای آنها می باشد که هر کسی را به خود جذب می کند.

دستـــور بازی: با موس بر روی مربع قرمز رنگ کلیک کنید و آنرا نگه دارید. حالا به طریقی مربع قرمز را حرکت دهید که به مربع های آبی و بدنه بازی برخورد نکند.

امتیازات این بازی:

بالای 31 ثانیه: نابغه !!!
از 26 تا 30 ثانیه: عالی
از 18 تا 25 ثانیه: خوب
از 10تا 17 ثانیه: متوسط
زیر 10 ثانیه: ضعیف


نتیجه ی خود را در قسمت نظرات اعلام کنید تا با سایر کاربران رقابت کنید...

برای بازی به ادامه مطلب بروید


برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

کلیدهای میانبر ویندوز ۸

یکشنبه 15 تیر 1393

آپدیت ایست اسمارت ، اسمارت سکوریتی 7 ، آپدیت آنلاین ، آپدیت آفلاین ، لایسنس نود 32 ، لایسنس ایست اسمارت ، وبلاگ عصر اطلاعات


کلیدهای میانبر ویندوز ۸ یا هر ویندوز دیگری شاید از کاربردی ترین چیزهایی باشد که یک کاربر میتواند بلد باشد اگرچه تمام این کارها را با موس هم میتوان انجام داد، اما کلیدهای میانبر ویندوز ۸ یا هر ویندوز دیگری یا حتی هر نرم افزار دیگری به خاطر سهولت و تسریع در انجام امور ایجاد شده اند.

 


برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

طراحی و سئو توسط عصر اطلاعات